Ból piersi i ręki

Witam!

Mam 24 lata. Mam problem, w lewej piersi właściwie nad piersią, gdy dotknę tego miejsca jest obolałe, i gdy wstaję rano czuję jakby była ciężka ta pierś. Nie wyczuwam żadnych guzków, tylko jakby coś powiększone, ale to nie żaden guzek, wysoko od lewej strony w kierunku pach tak jakby jakieś powiększone włókno czy coś.

Nie wiem co to jest? Byłam u lekarza internisty, ale nie wyczuł też żadnego guzka. Dodatkowo bolą mnie mięśnie w lewej ręce, tak czuje jakby były ściśnięte! Dodam, że dotychczas intensywnie pracowałam używając lewej ręki. Boli też łopatka, ogólnie jestem obolała. Lekarz przepisał mi R**** i witaminy B**** jest duża różnica, ale nadal bardzo się niepokoję.

Bardzo proszę o jakąś poradę.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości mogą sugerować mastalgię, jednakże konieczne jest wykonanie badania obrazowego i ewentualnie badań dodatkowych.

Proponuję skonsultować problem z ginekologiem, może być konieczne wykonanie badania USG piersi.

Redakcja abcZdrowie.pl