Ból piersi i rozpoczęcie antykoncepcji a możliwość ciąży

dzień dobry mam jedno pytanie otóż moja dziewczyna dostała miesiączkę 30.03 a dzień później zrobiła test ciążowy, bo źle się czuła i wyszedł pozytywny choć słabo widoczna druga kreska. Dodam, że po raz pierwszy zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne vibin min. Wczoraj tj. 7/04 powtórzyła test i wyszedł już negatywny. Teraz nasze pytanie czy możliwe, że jest w ciąży? Czasami bolą ją piersi ale jak to jej lekarz powiedział mogą boleć przy rozpoczęciu antykoncepcji. Teraz nie wiemy, co myśleć.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wykonać badanie beta hcg krwi, następnie ponownie udać się do lekarza ginekologa.