Ból piersi i śluz z pochwy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, od roku mam stwierdzone PCOs i leczę się lutenylem (7-3 tbl w cyklu). Pod koniec lipca miałam wziąć jedną tbl 19, 21, 23 d.c. a 20 i 22 luteinę (ale zamiast pod język połknęłam ;/ ). 12 i 13 sierpnia współżyłam (stosunek przerywany), 13 dostałam okres, od razu po nim miałam taki śluz jakby płodny i pobolewały mnie piersi. Dodatkowo miałam chyba jakąś infekcję, świąd miejsc intymnych. Kilka dni temu znowu współżyłam (prezerwatywa), i mam objawy zapalenia pęcherza.Czy mogłam zajść w ciążę?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli stosunek odbywał się w prezerwatywie to ryzyko jest znikome. Dodatkowo PCOS znacznie utrudnia ciążę. Jeżeli jednak podejrzewa Pani ciąże można wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.