Ból piersi i twarde sutki u 19-latki

Witam, mam 19lat nie wiem czy tu wiek w czymś pomoże ale otóż mam pytanie od 3dni bolą mnie piersi po bokach a jak ręką docisne całą pierś to też mnie boli i mam cały czas twarde sutki o co chodzi? POMOCY!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe najpewniej są wynikiem zmian hormonalnych, jakie dokonują się w cyklu miesięcznym. Jeśli objawy będą się powtarzać, sugeruję wykonanie USG piersi oraz konsultację ze specjalistą ginekologiem.