Ból piersi i zgrubienie po upadku na rowerze

Dzien dobry. Dwa dni temu upadlam podczas jazdy na rowerze na drugi dzien rano zaczela mnie piers bolec i wyczulam cos twardego a wokol brodawki zribila sie czerwona plama ktora juz dzisiaj sie powiekszyla boli mnie to dosyc bardzo znajoma polecila mi zimne oklady z rumianku ale to nie pomaga

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem urazu. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.