Ból piersi i zmiany w piersi

Mam 24 lata, 3 tygodnie temu zaczęłam odczuwać ból piersi, po kilku dniach wyczułam podłużne zgrubienie. W ciągu 2 tygodni ból się nasilił a zmiana powiększyła, wyczuwalna jest teraz od pachy w dół, na skos, przechodzi ok 1cm obok sutka, przez całą pierś. Dodatkowo przy podniesieniu ręki na całej długości zgrubienia widoczne wciągnięcie skóry na ok. 0,5cm. Lekarz radiolog nie wykrył żadnych zmian, ginekolog odesłał na ponowne USG. Co to może być i do kogo powinnam się z tym udać?

Dolegliwosci bolowe piersi najczesciej nie sa zwiazane z zauwazylnymi zmiana w gruczole. Warto jednak udac sie do chirurga-onkologa, aby obok oceny radiologicznej, przyjrzec sie obrazowi fizykalnemu. Faktycznie moze okazac sie, ze pozostaje kontrolne USG w okresie kulku tyg-kilku m-cy.