Ból piersi od strony pachy

Witam, mam problem z bólem lewej piersi od strony pachy. Ten ból bardziej się nasila podczas podnoszenia ręki do góry. Boli mnie również ramię oraz plecy w okolicy lewej łopatki. Czasami ból jakby wychodził od brodawki. Niedawno miałam USG, niby wszystko ok. Raczej nie jest to związane z miesiączką. Będę wdzięczna za radę.

Witam,
Objawy opisane wskazują na neuralgię,dolegliwości nie związane z piersią,
Wskazane jednak bad.w por.chorób piersi.
Pozdrawia,