Ból piersi po miesiączce a prawdopodobieństwo ciąży

Dzien dobry. Mam pytanie cyz jest mozliwa ciaza jesli: okres był normalnie trwał także obficie,jednak po 8 dniach po miesiaczce zaczeły bolec mnie piersi z boku.Dodam jeszczeze przed bolem piersi pojawil sie bol jajnika po lewej stronie ktory sie opjawil wieczorem,a rano jakby go nei było.Czym to moze być spowodowane?Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. A propos bólu piersi i jajników - jeśli będą się powtarzać, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.