Ból piersi po stosuneku przerywanym a ryzyko zajścia w ciążę

Witam.. Mam pewien problem, który nie daje mi spokoju... uprawiam z chłopakiem regularnie seks lecz naszą antykoncepcją jest jedynie stosunek przerywany. 2 tygodnie temu skończył mi się okres a od kilku dni bolą mnie piersi. od czego one mogą mnie bolec?? I czy to oznacza że mogę byc w ciąży?? proszę szybko o odpowiedź.. Dziękuje

Proponuję wizytę u lekarza ginekologa, warto porozmawiać z nim o optymalnym zabezpieczeniu.
Pozdrawiam..