Ból piersi po zapaleniu oskrzeli i antybiotykoterapii

Witam.. Ostatnio byłam 2tyg. chora..miałam zapalenie oskrzeli..męczący suchy kaszel..osłabienie..katar..ból głowy..dostałam antybiotyki przeszło mi..chociaż jest mały problem..a mianowicie..od kilku dni strasznie boli mnie prawa pierś...nie mogę jej nawet za bardzo dotknąć bo boli nic dźwigać oprzeć się też nie..ból nasila się wieczorem gdy sie położę..ciężko jest mi się obracać na boki..u lekarza z tym nie byłam bo tak na prawdę się boję..błagam powiedzcie coś na ten temat...Co ja mam zrobić ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wśród przyczyn, które mogą powodować opisane objawy znajdują się: zmiany hormonalne, urazy, zmiany takie jak torbiele czy też gruczolakowłókniaki, zapalanie piersi i wiele innych przyczyn. W celu ustalenia konkretnej przyczyny objawów koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem, np. specjalistą ginekologiem.