Ból piersi, podbrzusza i zawroty głowy a prawdopodobieństwo ciąży

witam 12 marca mialam ostatni okres 23 marca z moich obliczen wyniklo ze mam owulacje kochalam sie z partnerem dzien przed owulacja w trakcie owulacji i dzien po nastepna miesiaczke powinnam dostac 6 kwietnia ale dostalam krwawienie 4 kwietnia moje cykle wynosza 25 26 dni 2 tygodnie po krwawieniu z dnia 4 kwietnia do tej pory mam bol piersi podbrzusza nieraz mam zawroty glowy czesto oddaje mocz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest w tej sytuacji prawdopodobna. Proponuje wykonać test ciazowy.