Ból piersi podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam! Jestem młodą kobietą stosującą antykoncepcje hormonalną od miesiąca, wraz z chłopakiem współżyje od tygodnia, zabezpieczamy się dodatkowo prezerwatywą, po za tym nigdy we mnie nie doszedł. Jednakże bolą mnie piersi, co to może znaczyć? Dzisiaj skończyłam pierwsze opakowanie tabletek czy to też może mieć jakiś wpływ?

Witam. Ból piersi najprawdopodobniej jest wynikiem działania niepożądanego tabletek antykoncepcyjnych.