Ból piersi promieniujący od sutka po pachę

witam Od kilku dni boli mnie prawa piers Bol promieniuje od sutka az po pache Dotykajac piers nie odczuwam zadnych guzkow Mam 28 lat i bardzo sie niepokoje,prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zapalne, infekcyjne jak też może być to wynik zmian organicznych w obrębie gruczołu piersiowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko wykonać USG piersi oraz skonsultować się z lekarzem!