Ból piersi przy dotyku - czy to coś poważnego?

Drugi tydzień biorę lek na spalenie pokarmu. Od dwóch dni przy dotyku boli mnie od strony zewnętrznej prawa pierś, guzków żadnych nie mam. Zastanawiam się jaka może być tego przyczyna. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Opisane objawy mogą wynikać z nadmiaru pokarmu. Wśród działań niepożądanych preparatu nie ma tkliwości piersi, wobec tego objaw ten może wynikać z aktualnego stanu piersi. Aby stwierdzić jaka może być przyczyna wskazane jest zbadanie piersi.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem, choćby telefonicznie.

Redakcja abcZdrowie.pl