Ból piersi przy stosowaniu antykoncepcji a prawdopodobieństwo ciąży

Witam,Tabletki zazywam od 2.5 miesiąc do końca 3 pozostalo mi jeszcze 6 sztuk. W drugim miesiącu około 23 dnia cyklu wspolzylam z chłopakiem do końca, następnie w przerwie pomiędzy 2 a 3 opakowaniem mialam bardzo slaba miesiaczke, . Od początku brania 3 opakowania miałam dziwne bole piersi, nie jakies bardzo bolesne ale po prostu je czułam.Po 16 dniach od tego stosunku zrobilam test i wyszedł negatywny.Obecnie piersi bola mnie bardziej, czy jest możliwość ze jestem w ciąży,tabletki biore regular
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosuje Pani tabletki regularnie oraz test ciążowy po ponad dwóch tygodniach od ostatniego stosunku okazał się negatywny to ryzyko ciąży jest znikome. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.