Ból piersi tydzień po miesiączce

Witam. Miesiaczka skonczyla sie tydzien temu a mimo to piersi bola, takze pod pachami( ale nie jest to ostry bol) Zapisalam sie do ginekologa na jutro ale nie wiem czy lekarz zrobi mi usg poniewaz ponad tydzien temu mialam okres. Ponad dwa tyg. temu bylam u ginekologa i badal mi piersi ale dotykowo i nic go nie zapokoilo. Prosze o pomoc . Dziekuje

Małgorzata Panek

Mimo wszystko wizyta u ginekologa jest wskazana. USG piersi powinno być wykonywane na początku cyklu, decyzję o wykonaniu badania podejmie lekarz.
Proszę udać się na wizytę.
Pozdrawiam