Ból piersi u 47-latki

Witam! Mam 47 lat zawsze mialam bardzo duzy biust i zawsz odkat pamietam mialam wklesnieta brodawke w lewej piersi i minimalny wyciek ropny z tej piersi, moja mama, ciocia i siostra maja tosamo,wiec sie tym nie martwilam myslalam jest to dziedziczne az do dnia dzisiejszego. Rano kiedy wstalam bardzo boli mnie piers jest zaogniona a kolo brodawki mam doslownie kamien, przy dotyku okropnie boli.czy mogla sie ta wydzielina ropna zastac i niema ujscia.Co to moze byc? Co robic? Bardzo prosze o porade

Aleksander Ropielewski

Opisany przez Panią objaw jest bardzo alarmujący i proszę się skontaktować z ginekologiem, który odpowiednio pokieruje diagnostyką. Bez badana nie jestem w stanie jednoznacznie Pani odpowiedzieć.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski