Ból piersi w bliźnie po usunięciu torbieli

mam 29 lat i straszny boł prawej piersi 10 lat temu mialam operacje z powodu torbieli w tej piersi obecnie czuje straszny bol w okolicy blizny wiem ze mam tam jakals wstawke co moze mnie tam tak strasznie bolec mam uczzucie ze strasznie mi w niia goraco

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w celu dokonania badania klinicznego i ewentualnych badań dodatkowych proszę się zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza chirurga. Będzie to dla Pani najlepsze rozwiązanie, żeby stwierdzić co może Pani dolegać w takiej sytuacji. Pozdrawiam