Ból piersi w ciąży

Witam! Wg OM jestem w 6tc i 3dni, jestem już po 2 poronieniach - pierwsze było 4 lata temu, a drugie 5 stycznia 2011 (obumarcie zarodka w 5 tygodniu). Na pierwszej wizycie byłam w 5tc i 1 dni pani doktor widziała 13 mm pęcherzyk z ciałkiem żółtym, beta tego dnia 16700. Ogólnie od samego początku w sumie prawie nie bolą mnie piersi, są bardziej nabrzmiałe i pojawiają się na przemian na nich mniej lub bardziej widoczne siateczki żył, sutki są w miarę wrażliwe. Raz parę dni mnie bolą więcej, a raz parę dni praktycznie wcale. W nocy latam często do łazienki, mam ślinotok i mdłości czasem (przedwczoraj wymiotowałam i dzisiaj też). Czasem ciągnie mnie w dole podbrzusza tak, że promieniuje mi na pośladek prawy i całą nogę. Może jestem panikara, ale jak to jest z tymi piersiami? Mają ciągle bolec czy nie muszą?? Czy to, że mam resztę objawów może mnie czynić spokojną o swoje maleństwo? Dodam, że zawsze przed okresem mnie bolały piersi, a od momentu zapłodnienia do spodziewnanej miesiączki w ogóle - tylko swędział mnie sutek, na dodatek jeden. Czy to wszystko jest normalne i nie powinnam się obawiać, że coś jest nie tak?

Witam serdecznie!
Rozumiem, że po ostatnich próbach martwi się Pani przebiegiem ciąży i rozwojem maleństwa. Pani opis dolegliwości nie odbiega od normy. Każda ciąża jest inna i nie ma jednego modelu, który warunkuje prawidłowy rozwój. Zdarza się, że kobiety mające dwójkę dzieci przechodzą ciążę całkowicie odmiennie. Zdarza się również, że jedne kobiety nie mają żadnych objawów ciążowych, podczas gdy inne nie mogą normalnie funkcjonować.
Proszę pamiętać, że w przypadku występowania niepokojących Panią objawów zawsze może Pani udać się do ginekologa, który oceni stan dziecka. W przeciągu kilku najbliższych miesięcy ginekolog powinien być dla Pani wsparciem.
Pozdrawiam.