Ból piersi w okolicy pachy przed okresem

Witam, odkąd pamiętam zawsze bolała mnie prawa pierś w okolicy pachy kilka dni przed okresem. Od kiedy współżyję z chłopakiem a on we mnie kończy to zaczęły bolec mnie obie piersi do tego strasznie bolą mnie sutki i to długo przed okresem czy to normalne? Dodam że ostatnio okres miałam 29.04 skończył się po 4,5 dniach, mój okres jest bardzo nieregularny. A ostatnio kochałam się z chłopakiem 07.05 z wytryskiem..

Szanowna Pani!

Wydaje mi się ,że bez wizyty u ginekologa niewiele będę mogła Pani pomóc.Jeżeli nie jest Pani obecnie we wczesnej ciąży-mozna to sprawdzić wykonując badanie B-HCG z krwi, to należałoby wykonać u Pani szereg badań,żeby stwierdzić przyczynę Pani dolegliwości.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka