Ból pięty i wynik RTG stopy

Od lipca pojawił się ból prawej pięty. Początkowo ból był rano zaraz po wstaniu, lecz z czasem jest coraz bardziej intensywny szczególnie gdy siedzę i wstaję. Kiedy już trochę pochodzę jest dobrze, nie czuję bólu. Zaznaczam, że dużo jeżdżę rowerem, mało chodzę. Ponieważ ból pięty prawej stopy się nasila a trwa to już prawie 4 miesiące zdecydowałam się wykonać rtg stopy. Wynik jest następujący: DROBNE ZAOSTRZENIA NA KRAWĘDZIACH GUZA KOŚCI PIĘTOWEJ PRAWEJ. Jakie powinno być leczenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie obrazu RTG nie można dobrać leczenia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy.

Z tego co Pan pisze no choruje Pan na zapalenie przyczepu rozcięgna podeszwowego.....najważniejsze jest tutaj zbadanie Pana i ewentualnie wykonanie USG żeby potwierdzić diagnozę...