Ból pięty w 36. tygodniu ciąży

Witam, od pewnego czasu odczuwam ból w piecie prawej stopy, jest to dziwne dretwienie i mrowienie po dotknięciu i ucisku. Jestem w 36 tygodniu ciąży, prosze o informację, czy może to miec jakieś znaczenie?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wynikają z przejściowej zmiany równowagi anatomicznej organizmu w wyniku której może dochodzić np. do ucisku na nerw. Nie ma powodów do niepokoju, ani obaw o zagrożenia zdrowia dziecka. Objawy powinny ustąpić po porodzie.