Ból pleców, biało-żółty język i suche gardło po przebudzeniu
Mam bolace plecy od gory do dolu po bokach , czasami bol jest miejscowy I jakby uciskowy, kiedy ucisne palcem rowniez boli. Rowniez miewam przejsiowe skurcze/kolki miedzy zebrami I przejsciowe jakby prady po brzuchu. Mialam robiona krew, rendgen I usg I ekg wszystko wyszlo okey dlatego nie wiem od czego to moze byc. Jakie badania powinnam jeszcze zrobic ? P.S Co moze oznaczac bialo-zolty jezyk oraz bardzo suche gardlo po przebudzeniu? Dostalam leki na grzybiscie, ale nie pomagaja !

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
proszę zgłosić się do neurologa. Biało-żółty język i suche gardło może oznaczać odwodnienie.
Pozdrawiam.