Ból pleców i głowy oraz mdłości, wzdęcia i drętwienie twarzy - co może być przyczyną tych dolegliwości?

Witam Od kilku miesięcy męczą mnie straszne bóle pleców, od tego boli mnie strasznie glowa, mam mdłości, wzdęcia, lewa strona twarzy mi dretwieje, jak i plecy. Od 2017 roku mecze się z bólami brzucha, mdłościami . Miałam wykonywana gastroskopie w sierpniu 2018: fragmenty błony śluzowej o zachowane budowie kosmkowej, bez cech lomfoepiteliozy. Robiłam także przeswietlenie kręgosłupa skolioza lewoostronna odcinka L-S kręgosłupa. Guzki schmorla w odcinku L-S kręgosłupa Drugie zdjecie rtg wykonywałam w grudniu--kręgosłup C - wyostrzenia krawędzi trzonow. Innych zmian kostnych nie uwidoczniono. Lekarze od 2017 roku leczyli mnie na zespół jelita drazliwego. Miałam stany lękowe. Ból jest straszny, nie potrafię czasem wstać z łóżka, jestem osłabiona jakbym miała za chwilę zemdlec. Byłam w szpitalu Pani Doktor zaleciłaćwiczenia z youtube.. I to by było na tyle.. Proszę o pomoc, co robić dalej, co to może być

Lek. Bartosz Domagała

Nie była Pani u reumatologa? Zbyt mało danych do postawienia rozpoznania. Należy Panią zbadac fizykalne. Uważam, że specjalista reumatolog dobierze leczenie i wykluczy przyczyny niereumatologiczne