Ból pleców i nerki po tomografii komputerowej

po tomografii komputerowej klatki piersiowej z kontrastem zaczeły mnie boleć plecy i nerki. Zażywam środki przeciwbólowe i nic nie pomaga, co to może być.....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból może być spowodowany reakcją na podany środek kontrastujący. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Warto udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.