Ból pleców i stawów kolanowych

Choruję już od paru lat na tzw zapalenie korzonków. Od pół roku niestety zaatakowało mnie 4 - 5 razy, gdzie po zażyciu serii zastrzyków (olfen75 i dexaven) ból ustępował. Ostatnio niestety ból pojawił się wraz z towarzyszącym mu bólem stawów kolanowych. Rozpocząłem ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa, korzonki ustąpiły. Pojawił się natomiast (po raz drugi ) ból w okolicy prawego biodra. Nasila się w pozycji stojącej. USG i rentgen nic nie wykazał. Do koga mam się udać - jaki specjalisa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym w pierwszej kolejności wykonać dokładniejsze badanie obrazowe kręgosłupa - np rezonans. Skierowanie na takie badanie można uzyskać od neurologa, neurochirurga lub ortopedy.