Ból pleców, klatki piersiowej, brzucha i głowy a operacja skoliozy

witam. 6 lat temu mialam operacje kregoslupa skoliozy. od jakiegos czasu bola mnie plecy, tyl glowy zebra brzuch klatka piersiowa. mam zawroty glowy, dretwienie nog i rak. czasem wrazenie jakby mnie krew zalewala. dziwne napady zimnego lub cieplego potu. ortopede mam dopiero 4 kwietnia. operacje mialam w zakopanem a mieszkam nad morzem. co robic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie jest Pani w stanie szybciej skonsultować się ze specjalistą ortopedą, proszę cierpliwie poczekać na wizytę zaplanowaną w kwietniu. Ze względu na Pani dolegliwości zdecydowanie wskazana jest dokładniejsza diagnostyka!