Ból pleców na wysokości pasa, spuchnięte nogi i częste oddawanie moczu

dobry wieczór mam problem ponieważ boli mnie z tyłu ciala na wysokości pasa i ponizej po lewej stronie , mam spuchniete nogi i czesto chodzę z moczem a ból promieniuje do pachwiny i nie moge chodzic a jak usiadę to nie mogę wstać bo taki silny jest ból i mam pytanie czy muszę iść do lekarza czy samo przejdzie? proszę o odpowiedź jak najszybciej

Witam, proszę nie liczyć, że "samo przejdzie". Niezbędna wizyta u lekarza domowego (pierwszego kontaktu) i realizacja jego zaleceń co do diagnostyki, specjalisty i właściwe leczenie. Taki jest porządek rzeczy. Przez Internet nie podejmuję się postawić diagnozy tak licznych i różnordnych objawów oraz zasugerować leczenia. Pozdrawiam RH