Ból pleców po usunięciu dysku lędźwiowego

Witam, jestem 2 tygodnie po usunięciu dysku lędźwiowego występują jeszcze bóle ale wszystko jest do wytrzymania. Przed tym zabiegiem bolały mnie plecy z prawej strony a przy skrętach w bok lub przysiadach czułam jakby była tam jakaś kulka która przeskakuje, i ból ten oraz wrażenie przeskakującej kulki nadal się utrzymuje, z badań do zabiegu nic nie wyszło, natomiast rehabilitant powiedział, że jest to być może zapalenie mięśni. Czy mogłabym prosić o pomoc i radę gdzie mogę się z tym z zgłosić?

Witam. Przede wszystkim proszę zgłosić się do specjalisty poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem.

Dyskopatia w odcinku lędźwiowo-krzyżowym zwykle nie jest jedynym problemem; Najczesciej podobne zmiany zwyrodnieniowe i dyskopatyczne w odcinku SZYJNYM i piersiowym kregosłupa
Wazna KOMPLEKSOWA rehabilitacja, wzmacnianie mieśni, ćwiczenia posturalne, Ważna ogólna sprawność, ćwiczenia posturalne, ergonomiczna pozycja przy pracy. Ograniczenia siedzenia i stania, więcej aktywności
Najlepiej zacząć pod okiem doświadczonego REHABILITANTA , ale konieczne ćwiczenia przez całe życie
powodzenia!