Ból pleców w odcinku lędźwiowym a możliwość raka kości

Witam mam 27 lat od pół roku Cierpię na mocny nie do opisania ból budzący mnie w nocy pleców w odcinku lędźwiowym.Rtg odcinka lędźwiowego małe zwyrodnienie mam z dyskopatią. Moje dotychczasowe leczenie to 10 zastrzyków ketonalu później 10 zastrzyków olfen MILGAMMA z 3 rodzaje tabletek przeciw bólowych np Bofenac itp rehabilitacja prądy 10 razy cwiczenia.Zero poprawy a ból jeszcze silniejszy niż był :( sztywność pleców w nocy drętwienie rąk straszne..Czy to może być rak kości ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po zebraniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę, że konieczna będzie konsultacja neurologiczna i reumatologiczna.