Ból pleców w okolicy lędźwiowej a torbiel skórzasta

Witam Mam 24 lata. Od 2 miesięcy bolą mnie plecy w okolicy lędźwiowej, podbrzusze, szczególnie prawa strona i brzuch. Najpierw udałam się do ginekologa i zdiagnozował torbiel skórzasta 3,8 mmm ( badanie usg przez powłoki brzuszne). Powiedział, że czeka mnie operacja. W celu sprawdzenia diagnozy udałam się do innego ginekologa, zrobił mi usg przezpochwowe i powiedział, że nie widzi torbieli, wszystko jest ok. Nadal boli mnie brzuch po prawej stronie, czuje kłucie jakby w jajniku. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno mi odnieść się do tej sprawy mając do dyspozycji dwie nieco jednak sprzeczne diagnozy. Kluczowe jest to, że nadal występują dolegliwości bólowe. Na pewno potrzebne są dodatkowe badania. Osobiście przychylałbym się do opinii pierwszego ginekologa. Nie jest to pewne iż to torbiel skórzasta ale jakaś zmiana w tych okolicach występuje gdyż lekarz podał jej wymiary. Warto powtórzyć jeszcze raz badanie.