Ból pleców z lewej strony pod łopatką

Witam. Od kilku dni odczuwam ból pleców z lewej strony pod łopatką. Nie wiem z czego to wynika, może tylko skutki uboczne tabletek. Miesiąc temu byłam u ginekologa z powodu zaburzeń cyklu miesiączkowego, który miała dwa razy w miesiącu nawet po 12 dni. Zapisano mi luteine do ssania jako terapia na 2 miesiące, która i tak nie pomaga. Ale jakiś czas temu odczuwałam ból lewej piersi i guzek. Po kilku dniach ból ustąpił, ale natychmiast pojawił się ból pleców z lewej strony. Czy to po tabletkach?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo występowania bólu na skutek przyjmowania tabletek. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.