Ból plombowanego zęba a leczenie kanałowe

Witam, jakiś miesiąc temu miałam plombowaną lewą górną szóstkę, pani dr powiedziała, że kanałowego z tego nie będzie a mnie od wczoraj ten ząb boli, czy to oznaka że może być kanałówka?

Proszę udać się do gabinetu.Lekarz wykona badanie i zdjęcie RTG/ RVG zęba oraz podejmie decyzję odnośnie dalszych rokowań i ewentualnego dalszego leczenia.Czasami przyczyną może być za duże wypełnienie ,które przeszkadza .Lekarz usunie nadmiar i po kilku dniach ból będzie samoistnie ustępował.