Ból płuc a rak u 27-latki

Bolą mnie strasznie tak jak by płuca raz po jednej stronie raz po drugiej a czasami oba na raz czy to może być rak ? Mam 27lat ciśnienie mam 127 80 77 puls i praktycznie zawsze mam takie prześwietlenie miałam robione z trzy miesiące temu czy od tego czasu mogą już być takie zmiany nowotworowe . Do tego dziś byłam u lekarza żeby dostać ma prześwietlenie odsłuchala mnie i stwierdziła że wszystko jest ok oslucHowo ze nie ma wskazań do zrobienia rtg to skąd te bóle naj gorzej jest wieczorami.

Małgorzata Panek

Pani bóle mogą wynikać ze stresu, tzw. bóle nerwicowe. Zazwyczaj mają one charakter kłujący i nie występują w dni wolne od pracy. Wskazazywały by na to prawidłowe wyniki badań i nasilanie się dolegliwości wieczorem.
W razie gorączki, utraty masy ciała, nocnych potów czy innych niepokojących objawów , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam