Ból płuc i klatki piersiowej

Od jakiegoś czasu mam poważny problem . Natomiast , gdy wychodzę na dwór i jest niska temperatura bardzo bolą mnie płuca, klatka piersiowa. Czuje wtedy nagłe uczucie bólu, nacisku, wbijania igieł i takie jakby mrowienie . Naprawdę trudno opisać jest mi to uczucie. Ból ustępuje wtedy , gdy wchodzę do ciepłego pomieszczenia . Nigdy tak nie miałam . Co może być przyczyną?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego - należy wykonać podstawowe badania i może się okazać konieczna dalsza konsultacja kardiologiczna. Opisywane dolegliwości są typowe dla choroby wieńcowej i w tym kierunku należy przeprowadzić diagnostykę.