Ból płuc po zakrztuszeniu wódką

W wigilię zakrztusiłem się wódką i od tego czasu czuję, że bolą mnie płuca. Minęlo już kilka tygodni, ból znacznie się zmiejszył, ale czuję dyskomfort. Czy jes tmożliwe że poparzyłem sobie płuca?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane podrażnieniem dróg oddechowych. Nie można wykluczyć innego podłoża występowania bólu. Wskazana jest wizyta u lekarza celem diagnostyki.