Ból po bocznej zewnętrznej stronie stawu kolanowego

Proszę o informację od jakiegoś czasu czuję ból po bocznej zewnętrznej stronie stawu kolanowego.Jest to ból podczas klęknięcia i mam wrażenie jakby po tej stronie kolana włożone było gorące szkło, szpilki. Co to za choroba i jak leczyć .Czy zrobić zdjęcie.Dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane objawy wskazują na uszkodzenia aparatu więzadłowego stawu. Proszę zgłosić się do ortopedy.