Ból po lewej stronie brzucha u 23-latka

Mój chłopak ma 23 lata ok 90 kg i 180 cm.Od kilku dni strasznie boli go "bok'' ( na wysokości pępka w lewo i lekko w górę) ostatnio w nocy sie przebudził i cały się trząsł , co to może oznaczć ?.Dodam tylko ze podczs siedzenia na krześle szybko odwrócił się w lewo ale bolące miejsce jest bardziej twarde niż zdrowa strona ,więc naciągnięcie mięśnia chyba odpada przy głębokim wdechu i wydechu ból nasila się , przy przyciąganiu nogi do brzucha nie boli .Proszę o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby postawić diagnozę konieczne jest badanie lekarskie, objawy mogą wskazywać na problemy jelitowe, zapalenie trzustki, zapalenie nerek/ pęcherza. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam