BÓL PO LEWEJ STRONIE - CZY TO MOŻE BYĆ SYGNAŁ, ŻE Z SERCEM DZIEJE SIĘ COŚ NIE TAK?

MAM 32 LATA. CODZIENNIE WYPALAM PACZKĘ PAPIEROSÓW I DO TEGO DOCHODZI CZĘSTY STRES. DZISIAJ KIEDY SIĘ OBUDZIŁAM, TOWARZYSZYŁ MI BÓL DOSYĆ MOCNY, KTÓRY WYSTĘPUJE PO LEWEJ STRONIE. POJAWIA SIĘ TAKŻE PRZY PORUSZANIU. BOJĘ SIĘ. ŻE TO OBJAWY ZAWAŁU...

32 LAT ponad rok temu

Witam!

Na podstawie przedstawionych informacji nie można określić przyczyny bólu. Jeśli jednak nie ustępuje, doradzam zgłoszenie się do lekarza, który będzie miał możliwość uzyskania większej ilości informacji, a przede wszystkim zbadania Pani, wykonania EKG i w razie potrzeby innych badań.

W przypadku wystapienia silnego, nieustępujacego, gniotącego, duszącego, piekącego bądź dławiącego bólu w klatce piersiowej, ewentualnie promieniującego do ręki, pleców, brzucha etc., należy wezwać pogotowie.

Pozdrawiam