Ból po lewej stronie dolnego żebra

Witam , mam pytanie od jakiegoś czasu mam ból po lewej stronie dolnego żebra, dokładnie uczucie jak ktoś lub coś by tam uciskał( ostatnio takie bóle miałam w zaawansowanej ciąży kiedy dziecko wsadzało tam nóżkę) na dzień dzisiejszy nie wiem co się dzieje bardzo proszę co to może być? gdzie się udać? jakie badania wykonać?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję wykonanie badania USG jamy brzusznej w celu oceny narządów bolesnej okolicy. Z wynikiem proponuję udać się do internisty, który pokieruje Panią do odpowiedniego specjalisty lub zdecyduje o ewentualnym leczeniu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie trzustki. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.