Ból po lewej stronie klatki piersiowej nasilający się podczas ruchu ręką

Witam. Od jakiegos tygodnia odczuwam ból po lewej stronie klatki piersiowej. Jego lokalizacja jest rozna: obok mostka, srodek lewej strony klatki piersiowej, pod lewą pachą i lewą łopatką. Jest raczej tępy i nasila się podczas ruchu głową, ręką, kaszlu. Są momenty gdy ból nie występuje. Kaszel mam sporadyczny, raczej suchy bez odkasływania wydzieliny. Gorączka raczej słaba, 37 st lub brak. Nie odczuwam też bólu podczas oddychania. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.