Ból po lewej stronie poniżej żeber

Witam, Chciałabym zapytać o ból który odczuwam od dwóch dni po lewej stronie poniżej żeber mniej więcej na wysokości pępka... Czym może on być spowodowany? Czy mam się obawiać? mam wrzody na dwunastnicy ale myśle że to nie ma nic wspólnego z tymi bólami. Chciałabym sie dowiedzieć czegoś więcej. Proszę o dokładną i zrozumiałą odpowiedź. Z góry dziękuje! :)

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

dokładną odpowiedź Pani uzyska w gabinecie lekarskim, lekarz zbada Panią, umiejscowi ból, zleci badania. Może to wrzody, może trzustka lub nadmierne wzdęcia w jelitach.
Bez opukiwania i badania palpacyjnego nic więcej nie da się powiedzieć :)

Pozdrawiam