Ból po lewej stronie w okolicy żeber i gazy

Co jakiś czas boli mnie po lewej stronie okolic żeber.Kiedyś miałem bóle niżej i wykazało kolkę jelitową.Gastroskopia nic nie wykazała, badania krwi i USG dobre.Robiłem też badania trzustki, wątroby i badania na skazę białkową-też dobre.Niby wszystko dobrze a bóle i gazy występują bardzo często.Pomaga trochę lek Debretin,ale biorę go ponad miesiąc i nie wiem co dalej bo się kończy. Mam 190 cm wzrostu i 100 kg wagi. Proszę o poradę co mam robić dalej. A może to pasożyty choć nie mam biegunek.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Pana objawy mogą wskazywać na zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego. Proponuję skonsultować się z gastrologiem, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.