Ból po operacji przepukliny kręgosłupa i opis MR

Witam mam 31 lat miałem 3 miesiące temu operacje z powodu przepukliny L5/S1, teraz robiłem rezonans magnetyczny z powodu bólu, przed operacja ból wchodził w prawą nogę teraz nie mogę dlugo stać ani chodzić bo mam ból w odcinku lędźwiowo krzyżowym i w pośladku. Mam spłycona lordozę kręgosłupa lędźwiowego. Resztkowe masy wypuklinowe krążka L5/S1 oraz zmiany odczynowo-bliznowat szer. 4-5mm które wypełniają prawy zachyłek kanału kręgowego, redukują wym.a-p kanału do 10mm, modelują worek oponowy

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie zadał Pan konkretnego pytania więc nie wiem do czego się odnieść. Jeżeli po operacji w dalszym ciągu występują dolegliwości bólowe, proszę udać się do lekarza, który pokieruje dalszym leczeniem.
Pozdrawiam