Ból po operacji przepukliny pachwinowej

mam pytanie rozmawialem jakis czas temu z kolega i mowil ze siatka w przepuklinie pachwinowej moze przepuscic jelito przez te male oczka pomiedzy nia, czy to prawda ? chodzi podczas czesto wysilku fizycznego, i drugie pytanie czy po 2 miesiacach od operacji powraca sie do pracy i wykonuje ciezkie prace fizyczne to czuc bol jeszcze czy to normalne ??

Siatka nie przepuszcza! Nie znam wielkości przepukliny,nie znam zakresu ,techniki i efektu końcowego operacji-nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę wszystkie sprawy omówić z operatorem!!! pozdrawiam , zż