Ból po operacji przepukliny pachwinowej w czasie ćwiczeń

Dzień dobry. Jestem 2 lata po operacji przepukliny pachwinowej z użyciem siatki. Ostatnimi czasy postanowiłem zadbać o siebie i zacząć ćwiczyć. Niestety nawet po lekkim treningu bez dźwigania ciężarów odczuwam ból okolicy, którą miałem operowaną. Czy to normalne? Czy powinienem coś z tym zrobić?

Proszę udać się do chirurga, odczuwany ból może wynikać z powstania zrostów bądź blizny po zabiegu.