Ból po operowanym jądrze
Witam! Jak byłem mały miałem robioną operację na skręt jądra. Długo nie miałem żadnych problemów, aż z 4 lata temu odczułem duży ból w operowanym wcześniej jądrze, pojechałem na usg które nie wykazało żadnych uchybień. Uspokoiłem się i od tego czasu każdy dyskomfort traktowałem z przymrużeniem oka(było to może z 4 razy przez 4 lata), dzisiaj mija już 4 dzień kiedy odczuwam ból przy dotyku od sporu jądra, a gdy chodzę czuję lekki dyskomfort, czy może być to nowotwór? Skręt jądra podwyższa ryzyko?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Dzień dobry!
Należy skonsultować się z lekarzem. Konieczne jest badanie diagnostyczne.
Przyczyny bólu mogą być rozmaite. Myśl, że najbardziej prawdopodobnym z nich jest nowotwór jest nieprawdziwa i niepotrzebna.
Pozdrawiam!