Ból po prawej stronie a blizna po wycięciu wyrostka

Witam, od pewnego czasu boli mnie z prawej strony tam gdzie znajduje się wątroba lecz nie jest to bój mocny tylko jakby mi coś przeszkadzało w środku i ocierało miałem dwa lata temu dwa razy wycinany wyrostek i została mi duża blizna czy ten ból może być związany z tą blizną do jakiego lekarza mam się udać? Bardzo proszę o odpowiedz. Z poważaniem Rafał

Lek. Katarzyna Szymczak

Ból może być związany ze zrostami pooperacyjnymi w miejscu wyciętego wyrostka. Radzę udać się do lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje czy konieczna jest dalsza diagnostyka, być może konieczna będzie konsultacja chirurgiczna.
Pozdrawiam