Ból po prawej stronie brzucha i podejrzenie wyrostka robaczkowego

Witam,od kilku lat mecze sie z bolem po prawej stronie brzucha.Kilka razy mialam podejrzenie wyrostka robaczkowego.Odbylam mnostwo wizyt lekarskich,mialam robiona gastroskopie,kolanoskopie,ktore nic nie wykazaly.Teraz bol sie nasila wystepuje codziennie tylko umiejscowil sie w pachwinie, wystepuje bol uda i czesto posladka.Nie moge juz przez to normalnie funkcjonowac.Bylam ostatnio u chirurga,ktory nie widzial przepukliny.Polecono mi zrobienie rezonansu kregoslupa. Prosze o pomoc.

Proszę wykonać według zaleceń lekarskich właśnie to badanie NMR kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego, bo rzeczywiście dolegliwości jakie Pani przedstawia mogą być związane z patologią tej części kręgosłupa. Oczywiście warto byłoby jeszcze w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurologiem.