Ból po prawej stronie brzucha i wysoki poziom CRP

Witam. 2 tygodnie temu z bardzo bolesną prawą stroną brzucha pojechałam do szpitala gdzie podejrzewano u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego. Na usg lekarz nie znalazł wyrostka ,znalazł tylko powiększone węzły chłonne w prawej stronie brzucha Badanie CRP rykazało stan zapalny (CRP-22) Dostałam kroplówkę z lekiem rozkurczowym i przepisano mi antybiotyk.Dzisiaj znowu mnie kłuje. Czy to było zapalenie wyrostka? mam powtórzyć badania?

Aleksander Ropielewski

Opis sytuacji nie wskazuje aby miała Pani zapalenie wyrostka robaczkowego, jednak nie można wykluczyć, że obecnie doszło do zapalenia wyrostka robaczkowego, które może mieć przebieg atypowy. Warto skontrolować sytuację.